حالت شب
منو
موضوعات
banner
Tahririe

نيكون يك دوربين خانوادگي جديد عرضه مي‌كند

nikon coolpix w100 3

اندازه فونت:

نيكون دوربين خانوادگي و ضدآب Coolpix W100 را معرفي كرد. اين دوربين كه حتي در دست كودكان و افراد بي‌دقت نيز مقاوم است، به قابليت بي‌سيم داخلي مجهز شده تا انتقال عكس‌ها با آن آسان باشد.

به گزارش دانشمند آنلاين به نقل از نيواطلس، ظاهر اين دوربين، تقریباً شبيه Nikon Coolpix S33 كه در سال ٢٠١٥ عرضه گرديد، است و اين يعني گرچه از نظر شكل به پاي Olympus Pen F نمي‌رسد، ولي كودكان از آن خوششان خواهد آمد.

Coolpix W100 با هدف جذب خانواده‌هايي طراحي شده كه دنبال دوربيني مي‌گردند تا كودكانشان از آن استفاده نمايند. اين دوربين ضدخاك، تا عمق ١٠ متري ضدآب نيز هست و تا ارتفاع 1.8 متري اگر بیافتد آسيب نخواهد ديد. همچنين تا دماي ١٠- درجه سانتی‌گراد مقاومت مي‌كند كه تمام اين ويژگي‌ها آن را به دوربين بسيار عالي براي مسافرت بدل نموده است.

مشخصات Coolpix W100 در حد متوسط است. اين دوربين به يك حسگر سي‌ماس ١٣ مگاپيكسلي همراه با لنز ٣٠ تا ٩٠ میلی‌متر و دهانه ديافراگم F3.3 تا F5.9 مجهز است، بدين معني كه عكس‌هاي گرفته شده با اين دوربين در صورتي كه زير  نور كافي گرفته شده باشند، از كيفيت خوبي برخوردارند. W100 از قابليت فیلم‌برداری Full HD 1080p نيز برخوردار است.

اگرچه اكثر امكانات Coolpix W100 شبيه Coolpix s33 است، ولي W100 به فنّاوری جديد SnapBridge مجهز شده است تا بتواند عكس‌هايش را به‌صورت بي‌سيم به تجهيزات ديگر منتقل كند. W100 همچنين به بلوتوث و واي‌فاي نيز براي برقراري ارتباط با تلفن‌هاي هوشمند و انتقال عكس به آن‌ها مجهز است.

W100 از همان اينترفيس كودك‌پسند و چيدمان كليدهاي S33 استفاده مي‌كند و حتي منويي مخصوص كودكان دارد كه كار با آن را بسيار ساده‌تر مي‌نمايد.

Nikon Coolpix W100 در رنگ‌هاي آبي، صورتي، زرد، سفيد و يا سورمه‌اي زيبايي كه با رنگ‌هاي ماهي‌هاي دريايي منقش شده، عرضه خواهد شد. نيكون تاكنون قيمتاين دوربين را اعلام نكردهاست، اما دوربين مرجع قبلي يعني Coolpix S33 به هنگام عرضه ١٥٠ دلار قيمت داشت.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

تلگرام گوگل پلاس لینکدین