حالت شب
منو
موضوعات
banner
Tahririe

مغز توپ فوتبال هوشمند روی تلفن همراه شما

dribbleup smart soccer ball 1 3

اندازه فونت:

 توپ فوتبال هوشمند DribbleUp بوسیله تلفن هوشمند کاربر کنترل می‌شود.

به گزارش دانشمندآنلاین به نقل از نیواطلس، این توپ هوشمند بوسیله سنسورهایی که دارد تمام حرکات توپ مانند چرخش یا مسیر آن را تعقیب می‌کند. کاربران برای استفاده از DribbleUp باید برنامه آن را که در سیستم عامل‌های اندروید و آی او اس در دسترس است را دانلود کرده و تلفن هوشمند خود را روی سه پایه‌ای قرار دهند تا توپ روی صفحه نمایش تلفن نشان داده شود و برنامه بتواند آغاز به کار کند. سپس کاربر باید قدمی عقب رفته و شروع به دریبل کردن توپ کند. ضمن اینکه تلفن هوشمند می‌تواند به تلویزیون هم متصل شود تا کاربر وقتی در خانه است با صفحه نمایش بزرگتری حرکات ورزشی خود را مشاهده کند.

در این برنامه حرکات ورزشی کاربر شامل سه نوع: شوت کردن، بازی با توپ و روپایی زدن است و بعد از اینکه ورزش کاربر تمام شد، بازخوردی شامل امتیازات و عملکرد ورزشی فرد در اختیار کاربر قرار گرفته می‌شود.

توپ این بازی هم خاص است، بدین ترتیب که از پوشش چرم مصنوعی بافته شده‌ و کیسه لاستیکی است. ضمن اینکه این توپ در سه اندازه مطابق با گروه‌های سنی مختلف کاربران عرضه می‌شود.

اریک و مارک فورکوش، دو برادری هستند که DribbleUp را ایجاد کرده و با شرکت کیک استارتر قراردادی برای تولید آن منعقد کرده‌اند.

DribbleUp تا آخر اکتبر امسال به قیمت 49 دلار آمریکا به فروش خواهد رسید.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

تلگرام گوگل پلاس لینکدین