حالت شب
منو
موضوعات
banner
Tahririe

مبل سنگر (Couch Bunker)

BDC 2673 Edit

اندازه فونت:

به گزارش دانشمند آنلاین، یک گاوصندوق نسوز غیرقابل نفوذ را در داخل یک کاناپه دست ساز تصورکنید در حالی که بالشتک‌های (کوسن) بنددار ضد گلوله‌اش در دوطرفش قرار گرفته‌اند. کوسن‌هایی که می‌توانید آن‌ها را در مواقع خطر به عنوان محافظی بپوشید و فرار کنید!

دو شرکت چارلز آلن و Worth contract furniture house در طیف گسترده‌ای از مدل‌ها با پوشش‌های متنوع چرمی و پارچه‌ای مبادرت به تولید این گاوصندوق‌های مبله نموده‌اند. قسمت فلزی مبل طولی حدود دومتر ونیم و عرض تقریباً یک متر و عمقی برابر با 36 سانتیمتر و وزنی معادل 295 کیلوگرم (با کاناپه 400 کیلو) دارد و با یک لایه آستر ضد آتش ساخت شرکت هراکلس آمریکا پوشانده شده است.

بالشتک‌های ضدگلوله (درصورت خرید) می‌توانند به عنوان محافظ شخصی قابل حمل، گلوله‌های یک کلت مگنوم 44 میلیمتری را در محدوده نقطه هدف متوقف کنند. دسترسی به این صندوق سریع و آسان است. به این معنا که به راحتی می‌توان سه بالشتک صندلی را برداشته و دو قفل آن را فقط با یک کلید باز کرد. این گاوصندوق که تا 30 اسلحه شکاری و سایر اشیا با ارزش را در خود جای می‌دهد علاوه بر این‌که یک کاناپه جذاب و راحت و یک تخت خواب برای مهمان است زیر تشک‌های خود یک گاوصندوق مستحکم را مخفی نموده است.  صندوق‌های سبک‌تر با سفارشی سازی‌های مختلف می‌توانند برای قایق‌ها و خودروهای کاروان دار (RV) نیز تولید شوند. هیچ کدام از مهمانان نخواهند فهمید که در حال دیدن، نشستن یا خوابیدن روی یک معدن طلا بوده اند! پس از انتخاب مدل و جنس پارچه، زمان تحویل کاناپه مسلح تقریباً شش تا هشت هفته است.

انتهای پیام/

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

تلگرام گوگل پلاس لینکدین