حالت شب
منو
موضوعات
banner
Tahririe

قفل هوشمند August هشدار می‌دهد

dims3

اندازه فونت:

این قفل هوشمند در صورت باز ماندن درب منزل به شما هشدار داده و شما را مطلع می‌کند.

حتما تا به حال شده که از خانه بیرون رفته‌ باشید اما در حالیکه مطمئن هستید که درب منزل را بسته‌اید زمانی که به خانه برمی‌گردید می‌بینید که درب خانه باز است! و هیچکس هم منزل نیست تا دلیل باز گذاشتن درب خانه باشد. August Home  ادعا می‌کند که می‌تواند پاسخگوی شما باشد.

به گزارش دانشمندآنلاین به نقل از انگجت، این شرکت دو قفل هوشمند جدید را معرفی می‌کند که August Smart Lock و August Smart Lock Pro هستند که به ترتیب در وسط و سمت چپ تصویر دیده می‌شوند و سنوسری دارد که مشخص می‌کند درب خانه باز هست یا نیمه بسته. در صورتیکه قفل درب باز یا نیمه باز باشد، می‌توانید از طریق تلفن هوشمندتان متوجه شوید تا اینکه مجبور به بازگشت به خانه و چک کردن آن باشید.

تفاوت‌های میان قفل‌ها در اتصال‌شان هست، Smart Lock Pro با ویژگی‌های کامل به قیمت 279 دلار است که وای فای، بلوتوث، هوم‌کیت و Z-Wave Plus را پشتیبانی می‌کند. ضمن اینکه Smart Lock  دارای طراحی بدون زوائد اضافیست و قیمت آن 149 تا 179 دلار است. هر دو این مدل‌ها، کلیدهای مهمان مجازی و گزینه قفل باز کردن خودکار را شامل می‌شوند.

ضمن اینکه August Doorbell Cam Pro که نسخه ارتقا یافته دوربین زنگ در خانه مبتنی بر لامپ فلاد هست که در هنگام شب جای پای اشخاص را رنگی می‌کند. این گجت تا دهم اکتبر ارائه نمی‌شود و با قیمت 199 دلاری خود مشابه مدل استاندارد اولیه است.

اگر بار اول‌تان است که از این نوع گجت‌ها می‌خواهید استفاده کنید و یا از قفل درب فعلی‌تان راضی نیستید، بهتر است تا بهار برای مدل Pro آن صبر کنید.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

تلگرام گوگل پلاس لینکدین