حالت شب
منو
موضوعات
banner
Tahririe

فناوری بلاک چین در فیسبوک

Facebooks stock will soon be 20 timesS

اندازه فونت:

شرکت فیسبوک گروهی را در این شرکت مامور توسعه فناوری بلاک چین کرده است. هرچند که فیسبوک هنوز رسما در این زمینه اطلاع رسانی نکرده است.

به گزارش دانشمندآنلاین به نقل از سی‌نت، فیسبوک گروه اختصاصی را در این شرکت مامور توسعه فناوری بلاک چین کرده است. هنوز هدف مسئولان فیسبوک در تمرکز روی این فناوری مشخص نیست. برخی کارشناسان معتقدند این شرکت در پی ارتقای زیرساخت‌های خود در حوزه پرداخت الکترونیک است. بعضی دیگر هم بر این باورند که قرار است تا در بستر فناوری ابزار تازه‌ای برای برنامه نویسان و توسعه دهندگان ایجاد شود.

استفاده از بلاک چین به تمرکززدایی از روش‌های فعلی ذخیره سازی اطلاعات و افزایش امنیت ابزار ذخیره سازی منجر می‌شود و بستری برای تبادل ارزهای دیجیتال به حساب می‌آید.

رهبری این تیم را دیوید مارکوس به عهده دارد که پیش از این ریاست شرکت پی پال را برعهده داشته است و در ماه‌های قبل نیز مدیریت پیام رسان فیسبوک را به عهده داشت. مارکوس از تجارب زیادی در زمینه ارائه تبادلات ارزهای دیجیتال و خدمات مالی برخوردار است.

بعضی از منابع می‌گویند که استفاده از فناوری بلاک چین در ماه‌های آینده در اینستاگرام هم اجرا می‌شود البته هنوز در این باره قطعیتی وجود ندارد.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

تلگرام گوگل پلاس لینکدین