حالت شب
منو
موضوعات
banner
Tahririe

فراتر از یک واکر معمولی

rova 1 640x427 c

اندازه فونت:

واکرها از نظر بسیاری از مردم که برای راه‌رفتن به واکر نیاز دارند، خیلی راحت، سبک و خوش‌دست نیستند. شاید به‌همین دلیل است که سازندگان واکری به‌نام «روا» معتقدند محصولشان بسیار سودمندتر و راحت‌تر از نمونه‌های پیشین است.

به‌گزارش دانشمندآنلاین، جرقه ساخت واکر ROVA زمانی زده ‌شد که کیم گوسل، بنیان‌گذار شرکت Digital Patient Revolution (تحول بیمار دیجیتال) فهمید به بیماری تحلیل قوای جسمانی مبتلاست. با پیشرفت بیماری، گوسل از انجام ورزش‌های مورد علاقه‌اش چون دوچرخه‌سواری و کایت‌سواری بازماند و هنگامی‌که وسایل کمکی برای راه‌رفتنش را ناکافی و نامناسب یافت با تشکیل گروهی متخصص به فکر ساخت محصول بهتری افتاد.

rova 6 640x427 c

به‌سبب ویژگی‌های ظاهری و کیفیتی، این واکر طراحی‌ جالبی دارد تاجایی‌که برای استفاده روزانه به‌کار می‌رود. به‌علاوه اینکه این واکر با تطبیق‌دادن الگوی راه‌رفتن طبیعی انسان‌ها از سلامت کاربرانش موقع راه‌رفتن حمایت می‌کند. در آزمایشات انجام شده نشان‌داده‌ شد که افراد لازم است فقط برای حفظ تعادل دسته این واکر را بگیرند.

rova 3 640x427 c

داشتن سبدی روی واکر برای حمل بار و وسایل شخص استفاده‌کننده گزینه مثبتی است و ROVA با داشتن دو سبد امکان حمل و نگهداری وسایل را فراهم کرده است. تمام بخش‌های بالایی واکر پوشیده از جنس نرم و راحت است.

برای ایجاد شیوه زندگی مستقل و البته فعال باید این واکر از ماده‌ای سخت و مقاوم ساخته‌ می‌شد. مواد استفاده‌شده در ساخت این دستگاه، همان فیبرکربن فوق‌العاده بادوام و سبک‌وزن است که در ساخت دوچرخه‌های با عملکرد بالا به‌کار رفته ‌است. با اتصال یک تلفن هوشمند به این واکر، معیارهای سلامت شخص ازجمله میزان قندخون را ازطریق دستگاه کنترل‌گر در زمان واقعی جمع‌آوری و در هنگام نیاز به پزشک بیمار سیگنال هشداردهنده ارسال می‌کند. برای اینکه این وسیله جای کمتری را اشغال کند قابلیت جمع‌شدن دارد.

برپایه گزارش دیجیتال ترند، در حال حاضر، ساخت و تولید انبوه این واکر در مراحل اولیه است و هنوز به مرحله تجاری‌سازی نرسیده‌است.

rova 2 640x427 c

 

 

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

تلگرام گوگل پلاس لینکدین