حالت شب
منو
موضوعات
banner
Tahririe

جایزه جهانی مهندسی معدن به انجمن علمی دانشجویان صنعتی امیرکبیر رسید

1280px AUT Mining Faculty

اندازه فونت:

انجمن علمی دانشجویان مهندسی معدن دانشکده مهندسی معدن و متالورژی دانشگاه صنعتی امیرکبیر موفق به کسب رتبه اول و جایزه ویژه از انجمن بین المللی مهندسی معدن، متالورژی و اکتشاف (SME) شد.

به گزارش دانشمندآنلاین از دانشگاه صنعتی امیرکبیر، انجمن بین‌المللی مهندسی معدن، متالورژی و اکتشاف (SME) جایزه‌های متعددی برای ایجاد رقابت میان دانشجویان دارد که یکی از این رقابت‌ها، چالش عضوگیری است.

در رقابت اخیر این انجمن بین‌المللی، شاخه دانشجویی دانشکده مهندسی معدن و متالورژی دانشگاه صنعتی امیرکبیر با هدایت دکتر مرتضی اصانلو توانست رتبه نخست را از میان 60 شاخه دانشجویی احراز کند.

انجمن بین‌المللی مهندسی معدن، متالورژی و اکتشاف (SME) در دانشگاه کلرادوی آمریکا مستقر است و بیش از 15هزار دانشجو از 100 کشور دنیا در این انجمن عضو هستند.

این انجمن با هدف گردآوری دانشجویان، گسترش و تعمیق درک دانشجویان از رشته خود و هم‌افزایی تخصصی آنها شکل گرفته است.

در رقابت این انجمن شاخه‌های دانشجویی دانشکده‌ها، دانشگاه‌ها و مدارس عالی معتبر مهندسی معدن مانند مدرسه عالی معدن کلرادو، دانشگاه میشیگان، موسسه معدن و فناوری نیومکزیکو، دانشگاه پنسیلوانیا، مدرسه عالی معدن و فناوری داکوتای جنوبی، دانشگاه آریزونا، دانشگاه میسوری، دانشگاه نوادا، دانشگاه بریتیش کلمبیا، دانشگاه نیو ساوت ولز و دانشگاه کونیز حضور داشتند.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

تلگرام گوگل پلاس لینکدین