حالت شب
منو
موضوعات
banner
Tahririe

این چیزبرگر کهنسال

burger

اندازه فونت:

هنگامی که مک‌دونالد در سال ۲۰۰۹ تمام غذاخوری‌هایش در ایسلند را تعطیل کرد، فردی تصمیم گرفت که آخرین برگر و سیب‌زمینی سرخ‌شده خودش را بخرد.

به گزارش دانشمندآنلاین به نقل از بی بی سی، هیورتور اسمارسون به خبرگزاری AFP می‌گوید: «من شنیده بودم که غذاهای مک‌دونالد هرگز تجزیه نمی‌شوند پس خواستم ببینم که آیا این موضوع صحیح است یا نه». حالا ۱۰ سال از زمان این خرید می‌گذرد و ظاهر این برگر به سختی، یک‌هفته‌ای به نظر می‌رسد.

شما هم اگر به اندازه کافی کنجکاو شده باشید، می‌توانید این چیزبرگر و سیب‌زمینی را که در هاستلی در شمال ایسلند و در یک جعبه شیشه‌ای نگاه‌داری می‌شود، به صورت زنده تماشا کنید.

مدیران این هاستل ادعا می‌کنند که روزانه ۴۰۰ هزار بازدید از وب‌سایتشان برای تماشای این زوج خوردنی، انجام می‌شود. این برگر در سه سال اول تنها در کیسه‌ای پلاستیکی و در گاراژ خانه آقای اسمارسون نگهداری می‌شد.

در یادداشتی که کنار جعبه شیشه‌ای گذاشته‌اند، نوشته شده: "سلام. من آخرین چیزبرگر مک‌دونالد در ایسلند هستم که در سال ۲۰۰۹ فروخته شد. بیایید با هم یک سلفی بگیریم. مطمئن شوید که آن را با lastbeurgerselfie و snotrahouse (نام هاستل) هشتگ می‌زنی."

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

تلگرام گوگل پلاس لینکدین