حالت شب
منو
موضوعات
banner
Tahririe

اسکیت‌بورد الکترونیکی آلومینیومی I-Ride

i ride 2

اندازه فونت:

شاید برای فرار از این ترافیک سنگین شهرهای بزرگ، بهترین راه پناه بردن به دوچرخه یا اسکیت‌بورد باشد. بسیاری از کسانیکه از اسکیت‌بوردهای الکترونیکی استفاده می‌کنند از آن به عنوان وسیله‌ای برای حمل و نقل و نه برای تفریح استفاده می‌کنند. به همین دلیل یک شرکت آمریکایی اسکیت‌بورد الکترونیکی تولید کرده است که مانند مدل‌های قدیمی کف آن تماما از چوب یا پلاستیک طراحی نشده بلکه به خاطر سهولت در حرکت کف آن از آلومینیوم ساخته شده است.

به گزارش دانشمندآنلاین به نقل از نیواطلس، این شرکت اسکیت‌بورد الکترونیکی به نام I-Ride ارائه داده است که ظاهرش مانند مدل‌های قدیمی است و با هر بار شارژ باتری به مدت 32 کیلومتر در دو ساعت حرکت کرده و فردی را که سوار آن است به مقصد می‌رساند. در این اسکیت‌بورد محل قرار گرفتن پای فرد درست در بالای چرخ‌ها طراحی شده تا تعادل شخصی که سوار آن می‌شود کاملا برقرار شود.

مدل اولیه این وسیله که 5 کیلوگرم وزن دارد دارای یک موتور هاب است و بالاترین سرعتی که می‌شود با آن حرکت کرد 19 کیلومتر در ساعت است، البته در صورتیکه خیابان‌ها شلوغ و ترافیک سنگین نباشد!

مدل حرفه‌ای‌تر آن دارای دو موتور هاب است و 7 کیلوگرم وزن دارد ضمن اینکه بالاترین سرعتی که دارد، 32 کیلومتر در ساعت است.

سرعت هر دو مدل از طریق ریموت دستی وایرلسی کنترل می‌شود.

قرار است I-Ride  با قیمت 449 دلار  برای مدل یک موتوره و برای دو موتور آن 599 دلار در ایالت متحده از ماه ژانویه به فروش برسد.

 

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

تلگرام گوگل پلاس لینکدین

لینک کوتاه