حالت شب
منو
موضوعات
banner
Tahririe

اسکوترهای برقی سان فرانسیسکو

skooter

اندازه فونت:

طرح ساخت اسکوترهای برقی اشتراکی در سان فرانسیسکو اجرا می‌شود.

به گزارش دانشمندآنلاین به نقل از انگجت، شرکت Lyft طرحی را برای دریافت اجازه تردد اسکوترهای برقی در سانفرانسیسکو بررسی می‌کند.

این شرکت خودرو اشتراکی Lyft در حال تولید نمونه نخستین اسکوترهای مخصوص‌اش است. در حال حاضر 3 استارت آپ دیگر اجازه تردد اسکوترهایشان را از این فصل در سانفرانسیسکو دریافت کرده‌اند. پیش از این اسکوترها در شهر به علت مزاحمت برای عابران اجازه تردد در شهر نداشتند. چون اسکوترها به پارکینگ نیاز ندارند و هرجایی می‌شود آنها را رها کرد و البته برخی اسکوترسواران از کلاه ایمنی استفاده نمی‌کردند. همه این دلایل باعث ایجاد مزاحمت برای عابران و ساکنین شهر می‌شود.

در هر حال اجازه نامه تردد اسکوتر با قوانین و شرایط جدید صادر می‌شوند و شرکت‌ها باید اثبات کنند که کاربران اسکوترهایشان از کلاه ایمنی استفاده می‌کنند، همچنین ملزم به آموزش کاربران اسکوتر برای پارک کردن در جای مناسب هستند تا سد معبر نکنند.

گزارشات حاکی از این است که شهر سان فرانسیسکو تنها به 5 شرکت اجازه تردد 24 ماهه اسکوترهایشان را می‌دهد. در مرحله اول این برنامه 1250 اسکوتر و بعد 2500 دستگاه مجاز به تردد در خیابان‌ها هستند.

در این بین اوبر هم به ساخت اسکوترهای برقی مشغول است.

 

 

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

تلگرام گوگل پلاس لینکدین