حالت شب
منو
موضوعات
banner
Tahririe

سرورهاي Warcraft و Overwatch تحت تاثير حملات DDoS قرار گرفتند

hacked3

اندازه فونت:

پس از دريافت گزارش‌هايي از مشكلات لاگين، Blizzard به‌روزرساني‌هايي را در رابطه با مشكلات تاخير برقراري ارتباط با Battle.net منتشر كرد. اين مشكلات روي تمام بازي‌هايي كه از طريق Battle.net قابل دسترسي هستند از جمله Overwatch، World of Warcraft و Hearthstone را تحت تاثير قرار مي‌دهند. يكي از نمايندگان Blizzard در پست خود كه روي انجمن‌هاي Battle.net منتشر شده، اشاره كرده است كه: «مهندسين شبكه ما مشغول كار روي برطرف نمودن اين مساله و رفع هر چه سريع‌تر حملات هستند... از اين كه در مدت درگيري ما با اين حملات صبور هستيد متشكريم».

به گزارش دانشمند آنلاين به نقل از سايت gamespot گروه هك PoodleCorp مسئوليت اين حملات را بر عهده گرفته است. اوايل هفته جاري همين گروه مدعي شده بود كه يك حمله را روي سرورهاي Pokemon Go اجرا كرده است.

حمله اخير درست پس از ارايه يك به‌روزرساني بزرگ براي Overwatch به‌منظور تجليل از بازي‌هاي المپيك تابستاني ريودوژانيروي برزيل، صورت گرفت. به‌روزرساني مذكور علاوه بر اقلام تزييني جديد، يك حالت با محدوده زماني را معرفي كرد كه Lucioball نام دارد. اين به‌روزرساني براي سيستم‌هاي PC و همچنين كنسول‌هاي PS4 و Xbox One ارايه شده و تا 22 آگوست قابل دسترسي خواهد ماند.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

تلگرام گوگل پلاس لینکدین