حالت شب
منو
موضوعات
banner
Tahririe

استفاده از روبات تلگرامی

instasave bot

اندازه فونت:

با اضافه کردن روبات @Instasave_bot به حساب کاربری خود در نرم‌افزار پیام‌رسان تلگرام، کافی است لینک مربوط به عکس یا ویدئو را مطابق با آنچه در مرحله پیشین توضیح داده شد کپی کرده و با ارسال لینک برای این روبات، در عرض چندثانیه امکان ذخیره عکس یا ویدئوی دلخواه خود را فراهم سازید. 

استفاده از ابزارهای آنلاین

با مراجعه به آدرس https://ifttt.com و ثبت یک حساب کاربری می‌توانید خودکارسازی فرایند ذخیره‌سازی تصاویر اینستاگرام را به نحو دلخواه خود برنامه‌ریزی کنید. در این وب‌سایت می‌توانید دستورات دلخواه خود را به‌طور کاملا شخصی‌سازی شده انتخاب کنید تا به عنوان مثال با لایک کردن هر پست در اینستاگرام، عکس یا ویدئوی آن پست، در حساب کاربری دراپ‌باکس شما ذخیره شود.

درنظر داشته باشید که راهکارهای یادشده، در کنار امکان استفاده از نرم‌افزارهای اندرویدی و یا iOS نظیر Easy Downloader for Instagram یا Instagrab برای iOS قرار می‌گیرند که به‌طور ویژه و با تمرکز روی دانلود عکس و ویدئو از اینستاگرام، پیش روی کاربران قرارگرفته‌اند. در واقع آنچه ما در اینجا معرفی کردیم، پوشش گسترده‌تری از دستگاه‌های الکترونیکی هوشمند با سیستم‌عامل‌های متفاوت را به همراه خواهد داشت. 

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

تلگرام گوگل پلاس لینکدین