حالت شب
منو
موضوعات
banner
Tahririe

اف بی آی: هکی انجام نشده است تلاش بیهوده Guccifer برای هک سرور ایمیل‌های هیلاری کیلینتون

56dd9a18c36188ea088b45e9

اندازه فونت:

همیشه نگرانی بابت نفوذ هکرها به اکانت‌های شخصی و یا کاری افراد و سازمان‌ها وجود داشته است. این نگرانی برای افراد مشهور و با نفوذ بیشتر است تا مبادا هکرها به اطلاعات خصوصی و مهم آنها دسترسی یابند. برخی اوقات هم نفوذ هکرها جنبه شوخی یا تلنگری به صاحب اکانت است تا مراقبت بیشتری از اکانت‌های خود بکند مانند هک اکانت توییتر مارک زوکربرگ که به تازگی انجام شد و نشان از رمز بسیار آسان وی داشت. 

اما چندی پیش هکری از کشور رومانی ادعا کرده بود که سرور ایمیل‌های شخصی هیلاری کیلینتون، نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا را در سال ۲۰۱۳ هک کرده است، ادعایی که توسط اف بی آی رد شد و آن را دروغی بیش ندانست.

مارسل لازار را که به نام Guccifer هم می‌شناسند، ادعا کرده بود که سرور ایمیل‌های شخصی هیلاری کیلینتون را در ماه می سال ۲۰۱۳ هک کرده و این کار را هم به آسانی انجام داده است. ولی با افشای دروغ وی توسط اف بی آی آمریکا، لازار به دروغ خود اعتراف کرد. اف بی آی اعلام کرده است که Guccifer تلاش‌های بیهوده‌ای برای نفوذ به سرور ایمیل‌های شخصی خانم کیلینتون انجام داده اما موفقیتی حاصل نکرده است.

 

این هکر معروف مقیم آمریکاست و متهم به نفوذ اکانت‌های ایمیل‌ها و شبکه‌های اجتماعی مقامات ایالات متحده مانند خانواده بوش، رییس جمهور سابق ایالات متحده است.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

تلگرام گوگل پلاس لینکدین