حالت شب
منو
موضوعات
banner
Tahririe

شش فیل‌ در پارک ملی تایلند غرق شدند

p07q8qrw

اندازه فونت:

در پی غرق شدن ۶ فیل بخش گسترده‌ای از پارک ملی تایلند بسته شد. به گفته کارکنان پارک فیل‌ها از یک آبشار سقوط کرده‌اند. آبشار "پرتگاه جهنم" یکی از جذبه‌های پارک ملی محسوب می‌شود.

به گزارش دانشمندآنلاین به نقل از دویچه وله، شش فیل در پارک ملی تایلند در پی سقوط از آبشار کشته شدند. به گفته کارکنان پارک ملی در منطقه کائویایی فیل‌ها با سقوط از یک آبشار در حوضچه عمیق و پرتلاطم زیر آن غرق شده‌اند.

کارکنان پارک ملی نخست یک بچه فیل سه ساله را در ‌آب مشاهده می‌کنند، که دست و پا می‌زند. ولی سریعاً متوجه می‌شوند که در فاصله کمی دورتر دو فیل دیگر تلاش می‌کنند بچه فیل را نجات دهند. اما ‌جریان نیرومند آب مانع از آن می‌شده که  فیل‌های خسته به بچه خود کمک کنند.

کارکنان پارک در مجموع جسد ۶ فیل غرق شده را کشف کرده‌اند. در پی این حادثه بخش بزرگی از پارک ملی تایلند برای گردشگران مسدود شده است.

این آبشار به نام "پرتگاه جهنم" یکی از جذبه‌های پارک ملی به شمار می‌آید. نام این آبشار نیز به دلیل شیب تندی است که این آبشار دارد. فیل‌های وحشی به کرات به نزدیکی آن می‌‌آیند.

تا کنون  جانوران مختلفی با سقوط از این آبشار جان خود را از دست داده‌اند. پارک ملی تایلند در ۱۴۰ کیلومتری بانکوک، پایتخت این کشور قرار دارد.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

تلگرام گوگل پلاس لینکدین