حالت شب
منو
موضوعات
تبلیغات دانشمند شرکت توسعه فناوری اطلاعت زربین
تبلیغات دانشمند شرکت توسعه فناوری اطلاعت زربین

جایزه جهانی مهندسی معدن به انجمن علمی دانشجویان صنعتی امیرکبیر رسید

1280px AUT Mining Faculty

اندازه فونت:

انجمن علمی دانشجویان مهندسی معدن دانشکده مهندسی معدن و متالورژی دانشگاه صنعتی امیرکبیر موفق به کسب رتبه اول و جایزه ویژه از انجمن بین المللی مهندسی معدن، متالورژی و اکتشاف (SME) شد.

به گزارش دانشمندآنلاین از دانشگاه صنعتی امیرکبیر، انجمن بین‌المللی مهندسی معدن، متالورژی و اکتشاف (SME) جایزه‌های متعددی برای ایجاد رقابت میان دانشجویان دارد که یکی از این رقابت‌ها، چالش عضوگیری است.

در رقابت اخیر این انجمن بین‌المللی، شاخه دانشجویی دانشکده مهندسی معدن و متالورژی دانشگاه صنعتی امیرکبیر با هدایت دکتر مرتضی اصانلو توانست رتبه نخست را از میان 60 شاخه دانشجویی احراز کند.

انجمن بین‌المللی مهندسی معدن، متالورژی و اکتشاف (SME) در دانشگاه کلرادوی آمریکا مستقر است و بیش از 15هزار دانشجو از 100 کشور دنیا در این انجمن عضو هستند.

این انجمن با هدف گردآوری دانشجویان، گسترش و تعمیق درک دانشجویان از رشته خود و هم‌افزایی تخصصی آنها شکل گرفته است.

در رقابت این انجمن شاخه‌های دانشجویی دانشکده‌ها، دانشگاه‌ها و مدارس عالی معتبر مهندسی معدن مانند مدرسه عالی معدن کلرادو، دانشگاه میشیگان، موسسه معدن و فناوری نیومکزیکو، دانشگاه پنسیلوانیا، مدرسه عالی معدن و فناوری داکوتای جنوبی، دانشگاه آریزونا، دانشگاه میسوری، دانشگاه نوادا، دانشگاه بریتیش کلمبیا، دانشگاه نیو ساوت ولز و دانشگاه کونیز حضور داشتند.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

تلگرام گوگل پلاس لینکدین